Sitemizden aşağıda bilgileri verilen hesabımıza havale yaparak alışveriş yapabilirsiniz.

www.cestyles.com  SSL güvenlik sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir. SSL, sitemiz ve sitemizi ziyaret eden kullanıcılar arasındaki veri iletişiminin şifrelenmiş olması ve bu şifrenin onaylanmış ve garanti altına alınmış olduğunu gösteren bir sertifikadır. Bu sertifika ile alışverişiniz güvence altındadır.

Havale Bilgileri:

Hesap Adı: Cestyles Giyim Tasarım Ticaret LTD. ŞTİ.
Hesap No: 401-6293238 (LEVENT)
IBAN: TR54 0006 2000 4010 0006 2932 38

Mal/hizmetin teslimi alıcının talep ettiği adreste kendisine yapılır. Türkiye sınırları içersindeki Teslimat masrafları alıcıya aittir. Mal/hizmet teslimatı kargo firmalarınca yapılmaktadır. Siparişiniz kargo tarafından size ulaştığında; lütfen ürünü görevlinin önünde inceleyerek teslim alınız. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz. Alıcı kargodan teslim alınan ürünün sağlam ve hasarsız olduğunu kabul eder. Herhangi bir nedenle mal/hizmet bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Satıcı mal/hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir. Siparişleriniz 1-4 gün içerisinde kargoya verilir. Ürünün stokta olmaması durumunda 10 iş günü içinde kargoya verilir.

Değişim/İade Koşulları

Siparişiniz 1-4 gün içerisinde kargoya verilir.

Siparişiniz onaylandıktan sonra kargo süreci ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde değişim veya iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık ve hijyen açısından önemli olup; Paketi hasar görmemiş, tüm etiketleri üzerinde ve zarar görmemiş, ürünün kullanılmamış halini, yurtiçi kargo ile karşı ödemeli olarak aşağıdaki adrese göndermenizi rica ederiz.

Faturasız gönderilen iade ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.

Değişim ve iade ile ilgili her türlü sorunuzu [email protected] adresine yazabilirsiniz.